Van de trappelende voetjes in je buik tot knuffelend in de babykamer 

newborn en zwangerschapfotografie in Zeeland

Contact

Quality time

9 maanden lang kijken jullie naar dit moment uit. En straks zijn jullie niet alleen meer verliefd op elkaar, maar nog meer op jullie kleintje. Dan is alles anders, en toch weer alsof het altijd zo was. De tijd met jullie kleintje en daarvoor vliegt voorbij en om deze tijd toch te kunnen bewaren voor later, fotografeer ik jullie graag tijdens een zwangerschap- of newbornshoot.

Liefdevolle foto's van jullie eerste momenten samen

BABY
NEWBORN

en die magische foto's? die komen dan vanzelf!

Bij de zwangerschapsshoot gaat het vooral om samen genieten. Jullie zijn nu nog samen en dat maakt dit zo’n bijzonder moment. Zie het als een soort afsluiter van deze fase, voordat er een compleet nieuw hoofdstuk begint. Ik geef jullie opdrachtjes die leuke foto's en een relaxte tijd opleveren. 

Bij de newbornshoot draait het natuurlijk om die kleine lieverd die jullie harten heeft gestolen. Die eerste weken vliegen voorbij, maar tijdens dit uurtje hoeven jullie niets, behalve genieten. Knuffelen, kusjes geven en echt even in het moment zijn samen.

Mijn werkwijze: jullie écht even laten genieten

Iris

Ik volg Laura al een langere tijd op Instagram. De stijl van haar foto’s vind ik echt super mooi. Toen ik bevallen was van mijn dochtertje wilde ik graag een new bornshoot doen bij Laura. Op korte termijn kon Laura bij ons langskomen. Tijdens de shoot zegt Laura wat je kan doen en hierdoor voelt het ook niet alsof je poseert. Ik vond het tijdens de shoot erg gezellig en we hebben lekker gekletst. Binnen enkele dagen kreeg ik al de foto’s en kon ik deze uitzoeken. Ik ben echt enorm blij met het resultaat van de foto’s! 🩷

" hierdoor voelt het ook niet alsof je poseert"

mijn aanbod:

welk hoofdstuk van jullie nieuwe leven mag ik vastleggen voor jullie?

Een relaxte fotoshoot waarbij de focus ligt op het wonder in de buik.

Zwangerschap
shoot

Lifestyle fotoshoot bij jullie thuis. Knuffelen, knuffelen en nog een knuffelen!

Newborn
fotoshoot

Samen creëren we foto’s die nu al zo bijzonder zijn, en later nóg waardevoller worden. Met zand tussen je tenen en de wind door je haren op het strand. Of juist lekker cosy op de bank thuis, met jullie kindje slapend op je borst. Een ding is zeker: deze foto’s brengen jullie later altijd terug nu.

Omdat jullie kleintje zo uit maatje 50 groeit, maar de foto’s altijd blijven

L

Neem contact met mij op! Samen plannen we jullie shoot.

Foto's van deze bijzondere periode?

contact